www.post-hardcore.pl

Foo Fighters i Dua Lipa zagrają na Opener Festival 2024!

2023 November 18 | Sylwia Sarama


Im bliżej kolejnego roku w naszych kalendarzach tym więcej festiwalowych ogłoszeń możemy się spodziewać od organizatorów tego typu wydarzeń. Taki standard towarzyszy nam od lat i ewidentnie również i w tym roku zostanie on utrzymany o czym świadczyć może chociażby ostatnia aktywność dotycząca Open’er Festival.

Alter Art organizator wydarzenia, potwierdził w ostatnich dniach dwóch headliner’ów mających wystąpić w czasie imprezy zaplanowanej na 3-6 lipca przyszłego roku w Gdyni – pierwszą z nich jest brytyjska wokalistka Dua Lipa, która w 2022 roku niemal zagrała na festiwalu, ale plany te pokrzyżowała ostatecznie nadmorska burza. Drugim wykonawcą jest zespół Foo Fighters, który nad Bałtykiem miał więcej szczęścia grając przed opener’ową publicznością w 2017 roku. Poniżej widoczne jest zdjęcie prezentujące daty obu koncertów.

Karnety na festiwal można dostać na oficjalnej stronie organizatora – www.opener.pl ich cena rozpoczyna się od 495zł za jeden dzień, a kończy na 1039zł za całe 4 dni występów. Oczywiście opcji na powyższej stronie jest znacznie więcej i każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie.

Open'er Festival 2024

Podobne Posty:

Komentarze: