www.post-hardcore.pl

The Devil Wears Prada prezentują nowy utwór z “Color Decay”!

2022 July 26 | Sylwia Sarama


The Devil Wears Prada to jeden z tych zespołów, którego nikomu nie trzeba nikomu przedstawiać. Amerykanka grupa już jakiś czas temu zapowiedziała wydanie kolejnej pozycji w swojej dyskografii. Album zatytułowany “Color Decay”, z którego pochodzi najnowszy singiel ma trafić do sprzedaży 16 września tego roku za pośrednictwem Solid State Records. A skoro już jesteśmy przy nowym utworze poniżej znajdziecie premierowy kawałek pt. “Time” wraz z stworzonym na jego potrzeby teledyskiem. Wcześniej do sieci trafiły jeszcze numery “Salt”, “Sacrifice” oraz “Watchtower”.

Dla przypomnienia formacja The Devil Wears Prada twórczo rozwija się od niemal dwóch dekad, a ich dyskografię na ten moment zamyka krążek pt. “The Act” wydany w 2019 roku oraz ubiegłoroczny mini-album “ZII”.

Materiał ze wszystkich wymienionych płyt fani zespołu będą mogli w najbliższym czasie sprawdzić również na żywo. Grupa pojawi się bowiem na scenie w stołecznym klubie Hybrydy już 28 września w roli supportu przed Wage War. Szczegóły tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Podobne Posty:

Komentarze: