www.post-hardcore.pl

Grupa Imminence powraca do Polski!

2020 January 28 | J S


Już w najbliższą niedzielę uwielbiana w naszym kraju szwedzka grupa Imminence powraca na kolejny koncert do Polski. Tym razem zespół odwiedzi wrocławski klub Pralnia.

Ich ostatnim ich wydawnictwem jest płyta pt. “Turn The Light On” wraz z jej akustyczną wersją z 2019 roku. To właśnie na niej skupia się grupa podczas swoich poruszających setów. Znakiem rozpoznawczym szwedów jest metalcorowe brzmienie wzbogacone skrzypcami i wyraźnymi wpływami muzyki klasycznej. Co ciekawe, właśnie w tym roku Imminence obchodzi swoje dziesięciolecie.

W roli supportów wystąpią formacje Acres i The Oklahoma Kid.

Acres to brytyjski kwartet, który w 2019 roku wydał swój długo oczekiwany debiut “Lonely World”, łączący ze sobą wpływy pop – punka i metalcore’u. Całość dopełniają szczere i poruszające teksty.  Zespół wraca do Polski niedługo po świetnym koncercie w warszawskim klubie Hydrozgadka.

The Oklahoma Kid to niemiecki metalcore’owy kwintet bedący od 2019 pod skrzydłami wytwórni Arising Empire. Mają na swoim koncie dwie ep-ki: “Doppelganger” i “Fortuneteller” oraz wydany w zeszłym roku debiutancki album “Solarray”, który promował singiel “Oasis”. Zespół, który koncertował już z takimi grupami jak Stick To Your Guns, czy Hatebreed po ustabilizowaniu swojej pozycji w rodzinnych Niemczech teraz wyrusza na podbój innych krajów.

Wrocławski koncert (Klub Pralnia) zaplanowany na 2 lutego jest organizowany przez Knock Out Productions. Bilety znajdziecie pod tym adresem, w przedsprzedaży kosztują 70zł, na bramce cena wzrośnie do 80zł.

Podobne Posty:

Komentarze: