Kalendarz Adwentowy z Rock For People – Znamy kolejnych wykonawców festiwalu.

2019 December 5 | Sylwia Sarama


Początek grudnia to dla fanów festiwali prawdziwa moc ogłoszeń, wszelkiego rodzaju zabaw i niespodzianek. Dla przykładu organizatorzy czeskiego Rock For People kolejny rok z rzędu otwierają przed nami przysłowiowe “okienka” kalendarza adwentowego, codziennie udostępniając kolejnego wykonawcę mającego pojawić się na scenie. Ten dość niecodzienny sposób informowania o kolejnych wykonawcach sprawia, że z przyjemnością śledzimy dalsze posty na oficjalnym profilu imprezy.

Przed rozpoczęciem wspomnianej zabawy wiedzieliśmy o już o kilku zespołach, które mają pojawić się w miejscowości Hradec Králové. Byli to między innymi Green Day, Fall Out Boy, The 1975, Weezer, Motionless In White, Neck Deep oraz Dope D.O.D. Kalendarz organizatorów wydarzenia w ciągu ostatnich pięciu dni powiększył tą listę o kolejne grupy i to nie byle jakie. Do line-upu dołączyli The Pretty Reckless, Crossfaith, PUP!, Sophie and the Giants, a także Catfish and the Bottleman. Oczywiście warto pamiętać, że to wciąż ledwie ułamek tego co czeka nas u naszych południowych sąsiadów. Pełną listę wykonawców zawsze znajdziecie pod tym adresem.

Wejściówki jednodniowe, a także karnety możecie już teraz zakupić w polskiej przedsprzedaży. Wszystkie potrzebne informacje na ten temat znajdziecie tutaj.

Podobne Posty:

Komentarze: