Ed Sheeran pierwszą gwiazdą Sziget Festival.

2018 October 21 | Sylwia Sarama


Lato dopiero co się skończyło a my już mamy przyjemność planować gdzie chcemy spędzić następne ciepłe miesiące. Organizatorzy festiwali powoli zaczynają bowiem udostępniać nam informację kto pojawi się na scenach w różnych zakątkach starego kontynentu. Niedawno pierwsze swoje pierwsze słowo przekazali nam Węgrzy, którzy jako jedną z gwiazd Sziget Festival mianowali Ed’a Sheeran’a.

Co prawda nie możemy zaprzeczyć, że twórczość Brytyjczyka delikatnie odbiega od przyjętych na naszej stronie standardów. Nie powstrzymało nas to jednak od przekazania tej informacji dalej w świat. W końcu istnieje cień szansy, iż ktoś z was po cichu w zaciszu pokoju podśpiewywał chociażby “Shape Of You” – w to już nie będziemy wnikać 😉 Mamy za to dla was ulepszoną wersję tego radiowego hitu.

Oczywiście warto pamiętać o tym, że zapowiedziany występ Anglika to zaledwie ułamek tego z czym przyjdzie nam się zmierzyć w sierpniu przyszłego roku. W Budapeszcie z pewnością nie zabraknie też rock’owego elementu układanki – Jednak tego kto w tym roku dostąpi tego zaszczytu dowiemy się dopiero za jakiś czas.

Bilety na festiwal w jeszcze nieco tańszej odsłonie (ale nadal horrendalnie wysokiej) możecie znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu – www.szigetfestival.com

Podobne Posty:

Komentarze: