www.post-hardcore.pl

Hands Like Houses zapowiadają nowy album “Anon”!

2018 July 26 | Sylwia Sarama


Hands Like Houses to jeden z tych australijskich zespołów, które od czasu swojego debiutu brną do przodu popierając się przy tym coraz to lepszym materiałem. Tym bardziej cieszy nas więc zapowiedź kolejnego longplay’a tejże formacji. Wydawnictwo zatytułowane “Anon” ma trafić do sprzedaży 12-ego października bieżącego roku za pośrednictwem wytwórni Hopeless Records (UNFD na terenie Australii). Na wspomnianym krążku znajdzie się dziesięć premierowych utworów, w tym kawałek pt. “Overthinking”, który pojawił się już w sieci. Poniżej możecie sprawdzić jak brzmi nowy utwór, zapoznać się z tym co zespół ma do powiedzenia na jego temat a także zobaczyć okładkę i spis utworów albumu.

Oczywiście warto również wspomnieć, że powyższe wydawnictwo nie jest pierwszym w karierze Australijczyków. Na swoim koncie mają bowiem już trzy płyty, w tym “Dissonants” z 2016 roku (Rise Records). Wspominając starsze numery nie możemy oczywiście pominąć faktu, że na nowym longplayu braknie utwór pt. “Drift”, który kapela wydała w ubiegłym roku rozpoczynając współpracę z nową wytwórnią.

“We’re a mess of excitement and nerves to finally bring you ‘Overthinking’, the first taste of our fourth album ‘-Anon.’” says the band in a joint statement. “In 10 years of Hands Like Houses, it’s been the most fun we’ve had creating a record yet, and we’re unbelievably proud of the energy, the honesty and the stories that have gone into it. This is just the beginning.”

1. Kingdom Come
2. Monster
3. Sick
4. Overthinking
5. Through Glass
6. Half-hearted
7. No Man’s Land
8. Black
9. Tilt
10. Bad Dream

Podobne Posty:

Komentarze: