www.post-hardcore.pl

KONKURS! Pojedź i przekonaj się jak wygląda festiwal Rock For People!

2018 June 14 | Sylwia Sarama


Zapewne nie umknęło waszej uwadze, że kolejny miesiąc – lipiec zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie sezon festiwalowy rozkręci się na dobre. Jedną z pierwszych większych imprez na jakie warto byłoby się wybrać jest czeski festiwal Rock For People odbywający się w miejscowości Hradec Králové (około 150km od granicy z Polską).

Na scenie w dniach 4-6 lipca pojawią się tam między innymi The Kooks, The Vaccines, Stick To Your Guns, Enter Shikari, Sigma, Skillet, The Prodigy, Stray From The Path, Basement, Touche Amore oraz grupa Volbeat. Oczywiście jest to zaledwie garstka wykonawców mających się tam pojawić – więcej informacji na temat tegorocznego line up’u znajdziecie chociażby tutaj. Z kolei bilety jednodniowe, a także karnety możecie nabyć pod tym adresem.

Dzięki uprzejmości organizatorów powyższego wydarzenia mamy dla was jedną pojedynczą wejściówkę na festiwal, aby wziąć udział w konkursie musicie odpowiedzieć na pytanie “Kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w czasie tegorocznej edycji wydarzenia i dlaczego?”. Na wasze kreatywne odpowiedzi czekamy na facebook’u, szczegóły konkursu znajdziecie właśnie tam.

Podobne Posty:

Komentarze: