www.post-hardcore.pl

Rozrastający się line-up czeskiego Rock For People..

2018 March 15 | Sylwia Sarama


Ponieważ pierwszy post dotyczący tegorocznej edycji czeskiego festiwalu Rock For People ukazał się już niemal dwa miesiące temu, uznaliśmy, że to dobry moment aby uzupełnić informacje dotyczące wykonawców mających się tam pojawić. Pierwotnie nasza wiedza kończyła się na The Prodigy, Skillet, Sick Puppies, In This Moment, Rodriguez, Pop Evil, Zeal & Ardor i Dinosaur Pile-up, obecnie line-up prezentuje się tak:

The Prodigy, The Kooks, Beatsteaks, Skillet, Sick Puppies, In This Moment, Marmozets, Rodriguez, Pop Evil, Zeal & Ardo, Dinosaur Pile-up, Stick To Your Guns, Kontrust, Ho99o9, Blossoms, Astroid Boys, Tri Sestry, Vypsana Fixa, Gaia Mesiah, Horkyze Slize, Basement, Stray From The Path, Killason, Valeras, Oni

Wszyscy wykonawcy, którzy dołączyli do składu w ostatnim czasie zostali pogrubieni, jak możecie zauważyć zebrała nam się przy okazji całkiem niezła grupa kapel z naszych klimatów. Co prawda wszystkie te kapele pojawią się również w naszym kraju na osobnych koncertach, no ale od nadmiaru głowa nie boli….

Przypominamy, że festiwal w tym roku odbywa się w dniach 4 – 6 Lipca, standardowo już na lotnisku w Hradec Králové. Informacje o biletach znajdziecie tutaj, a naszą ostatnią relację z tego wydarzenia pod tym adresem.

Podobne Posty:

Komentarze: