www.post-hardcore.pl

Diametralne zmiany w składzie grupy Issues….

2018 January 5 | Sabriskurwiel


Jak się okazuję rozpoczynający się właśnie 2018 rok przyniósł fanom Issues zaskakującą wiadomość, a historia zdaje się zataczać koło…

Po odejściu z Woe, Is Me, dwaj wokaliści Tyler Carter i Michael Bohn w 2012 roku założyli formację, która obrała całkiem inny kierunek muzyczny aniżeli ich poprzednia twórczość. Dzięki specyficznemu połączeniu nu-metalcore oraz pop’u, grupa szybko zyskała popularność wśród fanów zespołów takich jak Attila. Przez te kilka lat na rynku zespół wydał dwa albumy studyjne, a także dwie EP-ki. Wiadomo też, że w tym roku na rynku ma ukazać się trzecie wydawnictwo formacji. Jak się jednak okazało w czasies pracy nad materiałem Michael Bohn zdecydował, że chce pójść w innym kierunku muzycznym. W ubiegły czwartek na oficjalnej stronie Issues pojawiła się informacja o odejściu wokalisty z szeregów kapeli. Przyznał, że rozstaje się z zespołem w przyjaźni i dziękuje wszystkim fanom.

“Nie zamierzam jednak kończyć z muzyką. Razem z Kevinem Hansonem (również ex-Woe Is Me) rozpoczęliśmy już pracę nad nowym projektem i jestem podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość. Issues nauczyło mnie dużo o życiu, ludziach i miłości. Zamierzam to jak najlepiej wykorzystać w 2018.”

Nad swoim nowym materiałem Michael Bohn pracuje od ponad miesiąca (mniej więcej tyle czasu po internecie rozchodziły się plotki na temat jego odejścia z formacji), a kolejny album grupy Issues ukaże się już niebawem. Przypominamy, że zespół w jeszcze pełnym składzie mogliśmy zobaczyć w ich ostatnim klipie do kawałka “Hero” – znajdziecie go tutaj.

Podobne Posty:

Komentarze: