www.post-hardcore.pl

Of Mice & Men Powracają w Nowym Utworze “Unbreakable”.

2017 April 24 | Sylwia Sarama


Z końcem ubiegłego roku dotychczasowy wokalista Of Mice & Men, Austin Carlile ogłosił, że z powodów zdrowotnych nie jest już w stanie kontynuować swojej przygody z kapelą. Od tamtego czasu fani formacji na całym świecie zastanawiali się jak dalej będzie wyglądała twórczość, zespołu i czy w ogóle jeszcze będzie nam dane coś od nich usłyszeć. Chociaż ta druga wątpliwość wyjaśniło się stosunkowo szybko (niemal, że od razu) to na nowości od formacji przyszło nam nieco poczekać. “Unbreakable”, utwór który znajdziecie poniżej to pierwszy kawałek, który zespół nagrał już w czwórkę.

Naszym zdaniem wybrnęli z opresji bez najmniejszego problemu… Oczywiście wszystkim będzie brakować Austina, jednak jeżeli tak ma brzmieć kolejny krążek zespołu to nie mamy się o co martwić. No może o to czy Aaron Pauley odnajdzie drogę do fryzjera bo przy oglądaniu klipu nie mogliśmy go poznać (:

Przypominamy, że okazja by zobaczyć Of Mice & Men w nowej odsłonie i z nowym utworem na scenie nadarzy się już w Lipcu gdy zespół odwiedzi Europę i objedzie kilka festiwali – między innymi węgierski Volt, gdzie pojawią się także Enter Shikari i The Devil Wears Prada.

Podobne Posty:

Komentarze: