www.post-hardcore.pl

Imagine Dragons, Martin Garrix i Ellie Goulding wystąpią na Volt Fesztivál!

2016 December 15 | Sylwia Sarama


Idąc za ciosem tuż po podzieleniu się z wami informacjami na temat przyszłorocznej edycji Rock For People przyszedł czas na nieco wieści płynących do nas prosto z Węgier – tym razem dotyczą one Volt Fesztivál, a jeżeli czekacie po cichu na pierwsze ogłoszenia z wyspy wolności, to takie pojawią się najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj.

Tymczasem do składu, który jakiś czas temu otworzył amerykański zespół Linkin Park teraz dołączyli także Ellie Goulding, Imagine Dragons, Martin Garrix, Jess Glynne, Lost Frequencies, Fritz Kalkbrenner i Sigala. Dla nikogo nie jest chyba niespodzianką, że powyższą listę tworzy większość artystów, którzy w tym roku (i ubiegłym też) przewinęli się przez Sziget, bądź Balaton – w końcu to jeden organizator i stawia na to co jest już sprawdzone ; D Mimo wszystko cały zestaw zapowiada się obiecująco, Garrix porywa tłumy, Lost Frequencies i jego krążek zapowiadają całkiem niezły koncert, a na dodatek mamy bezbłędne Imagine Dragons i ich pierwszą płytę, która znana jest chyba wszystkim z dostępem do radia.

Bilety na festiwal odbywający się w miejscowości Sopron, możecie dostać pod tym adresem, znajdziecie tam też wszelkie potrzebne wam informacje. Pięciodniowa wejściówka kosztuje obecnie 165€, a jednodniowa to koszt 45€ lub 69€ w zależności od wybranego przez was dnia – warto też zaznaczyć, że podane ceny raz już wzrosły i w niedalekiej przyszłości ponownie poszybują do góry.

Podobne Posty:

Komentarze: