www.post-hardcore.pl

Bad Religion, Major Lazer i inni na Sziget Festival 2017!

2016 December 16 | Sylwia Sarama


Festiwalowych ogłoszeń ciąg dalszy… tym razem zgodnie z wcześniejszą obietnicą organizatorów poznaliśmy pierwszych czternastu wykonawców, którzy w sierpniu przyszłego roku zagrają na 25 edycji Sziget Festiwal.

I tak oto w pierwszym rzucie dowiedzieliśmy się, że po rocznej przerwie na wyspę powracają powracają Major Lazer, Kensington, W&W, a także Oliver Heldens. Kolejnym uchylonym rąbkiem tajemnicy jest występ kończący festiwal, który w tym roku przyszło nam poznać wyjątkowo wcześnie – imprezowy tydzień zakończy bowiem występ duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Nas jednak mimo wszystko najbardziej interesuje zapowiedziany koncert Bad Religion, którzy jako jedyni wpisują się nieco bardziej w nasze ramy tematyczne.

Po za tym na kilku scenach Szigetu będziemy mogli zobaczyć także: Two Door Cinema Club, Tom’a Odell’a, DJ’a Shadow, Mac’a Demarco, Vince Staples’a, GTA, Oh Wonder i GusGus.

Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 9-16 Sierpnia, bilety (tańsze do 31-ego Grudnia) możecie kupić na oficjalnej stronie imprezy – www.szigetfestival.com. Na koniec przypominamy raz jeszcze jak wyglądała poprzednia edycja: Relację znajdziecie tutaj, a aftermovie wciąż jest dostępne pod tym adresem

Podobne Posty:

Komentarze: