www.post-hardcore.pl

Kolejne ogłosznie na Slam Dunk 2017 w planie już nie tylko Enter Shikari.

2016 November 23 | Sylwia Sarama


Jakiś czas temu organizatorzy brytyjskiego festiwalu Slam Dunk ogłosili, że headlinerem ich imprezy ma być również pochodząca z wysp grupa Enter Shikari. Teraz do znanej nam dobrze formacji dołączyły kolejne kapele, o których nie raz część z was już pewnie słyszała. Są to Don Broco, Less Than Jake, Reel Big Fish, Bowling For Soup, We The Kings i Cute Is What We Aim For. Oczywiście to nadal ledwie garstka tego co faktycznie czeka uczestników wspomnianego wydarzenia na kilku scenach, które pojawią się w obrębie imprezy.

Jednodniowy festiwal jak co roku odbędzie się w trzech częściach Anglii czyli Leeds, Birmingham i miejscowości Hatfield, która znajduje się półgodziny drogi od Londynu (pociągiem). Na poniżej widocznym plakacie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące każdej z trzech planowych imprez. A jeżeli te was nie zadowolą jeszcze więcej informacji powinniście znaleźć na www.slamdunkmusic.com.

Bilety są już w sprzedaży, ceny w przypadku wydarzenia w Hatfield rozpoczynają się od £48.40, co przy wciąż malejącym kursie funta może okazać się nie tak znowu dużym kosztem za całkiem niezły zestaw zespołów.

Podobne Posty:

Komentarze: