www.post-hardcore.pl

Sziget 2016: Znamy wykonawców, którzy zagrają w Colloseum.

2016 May 1 | Sylwia Sarama


Tegoroczna edycja węgierskiego Sziget Festival zbliża się wielkimi krokami.. Po ostatnich ogłoszeniach, z którymi mogliście zapoznać się pod tym adresem, przyszedł czas na kolejne informacje płynące z wyspy wolności. Organizatorzy przedstawili grupę wykonawców, którzy mają pojawić się w Colloseum. Specyfika tej sceny zapewne nie trafi do każdego, jednak już dla samego surowca z którego została stworzona warto wpaść tam na chwilkę bądź dwie. Listę wykonawców możecie zobaczyć poniżej.

Tale Of Us, The Martinez Brothers, Mind Against, Sasha, Sharam, Sam Paganini, Butch, John Digweed, Max Cooper, Woo York (live), Pulsinger & IRL, Kevin Luke, &Me, Boddika, Behrouz, Mendo, Johannes Heil, Dorisburg (live), Nastia, Demi.

Przypominamy, że po za wymienionymi teraz artystami na innych scenach festiwalu zagoszczą między innymi Rihanna, Muse, Parkway Drive, Bring Me The Horizon, Kaiser Chiefs, The Last Shadow Puppets, Zedd, Hardwell, Wilkinson, Jake Bugg, Sia, Crystal Castles, a do tego jeszcze masa innych. Warto wiedzieć też, że sama impreza ma miejsce na wyspie Óbudai-sziget w Budapeszcie od 10 do 16 Sierpnia. Karnety kosztujące obecnie 249€ dostaniecie na oficjalnej stronie wydarzenia www.szigetfestival.com – warto jednak pośpieszyć się z ich zakupem gdyż część wyjściówek jest już wyprzedana.

Podobne Posty:

Komentarze: