www.post-hardcore.pl

Rihanna headlinerem dnia “zero” na Sziget Festival ’16.

2016 March 16 | Sylwia Sarama


Organizatorzy węgierskiego Sziget Festival postawili nas przed ciężkim zadaniem wciśnięcia na stronę o ciężkich gatunkach wątku z Rihanna, która została główną gwiazdą pierwszego wieczoru na wyspie wolności. Oczywiście nie poddamy się bez walki i napiszemy kilka słów o najbardziej NIE-hardcore’owej wokalistce z Barbadosu.

Co pierwsze i najważniejsze, artystka ma na swoim koncie osiem studyjnych krążków, w tym ostatni zatytułowany “ANTI”, wydany w tym roku. Być może znalazła się tutaj nawet jakaś osoba, która przetrwała słuchanie tegoż to albumu, tego nie wiemy. My zdecydowanie wolimy pierwsze wydawnictwa barbadoski, zapewne dlatego, że jesteśmy tak wiekowi iż pamiętamy czasy gdy wokalistka nie słynęła ze skandali a swojego głosu. Poniżej załączamy kawałek pt. “Don’t Stop The Music”, pamiętający te archaiczne czasy.

Przypominamy też, że na festiwalu po za wymienioną wyżej artystką pojawią się między innymi Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Muse, Kodaline czy itd. Wszystkich dotychczas ujawnionych wykonawców sprawdzicie tutaj jak i pod tym adresem. Bilety na wydarzenie trwające od 10 do 16 Sierpnia znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu – www.szigetfestival.com

Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądały poprzednie edycje imprezy to koniecznie przeczytajcie także nasze relacje: z roku 2014 i 2015.

Podobne Posty:

Komentarze: