www.post-hardcore.pl

Festiwalowe wieści: Znamy kolejnych 10 wykonawców Sziget Festival.

2016 March 30 | Sylwia Sarama


Święta, święta i po świętach jednak ‘prezent’ Wielkanocny od organizatorów węgierskiego Sziget Festival zostanie z nami na dłużej. Mowa oczywiście o kolejnej porcji wykonawców, którzy mają w pojawić się w tym roku na Wyspie Wolności w Budapeszcie. Tym razem poznaliśmy dziesiątkę artystów, w tym DJ’a, który za zadanie będzie miał zwieńczyć koncerty na Main Stage. Pełną listę (no i fotki) macie poniżej.

Hardwell, Manu Chao La Ventura, Kaiser Chiefs, FIDLAR, Boys Noize, Movits, VINAI, Dj Sliink, punnany massif and Dillon Francis

Przypominamy także, że impreza odbywająca się od 10 do 16-ego Sierpnia ugości także takich wykonawców jak Rihanna, Parkway Drive, Muse, Bring Me The Horizon, Sia, Jake Bugg, Crystal Castles czy Noel Gallagher’s High Flying Birds. Pełen line-up odnajdziecie pod tym adresem. Najdroższe, tygodniowe wejściówki na festiwal obecnie kosztują 249€, a zakupić można je tutaj. Oczywiście na tej samej stronie znajdziecie także tańsze opcje między innymi bilety 5-dniowe (właściwie, to akurat tych raczej oficjalną drogą nie dostaniecie gdyż są już wyprzedane) i jednodniowe.Podobne Posty:

Komentarze: