www.post-hardcore.pl

Pierwsi wykonawcy na Volt Festival 2016!

2016 January 28 | Sylwia Sarama


Pamiętacie jeszcze naszą zeszłoroczną prawie-relację z Volt Festival? – Jeżeli nie to przypominamy raz jeszcze jak wyglądał nasz koncert Parkway Drive na węgierskim festiwalu. Tymczasem tegoroczna edycja maluje się w coraz to jaśniejszych barwach, a organizatorzy ujawniają kolejnych artystów, którzy zagoszczą na scenach w miejscowości Sopron wraz z przełomem czerwca i lipca (dokładnie 29 Czerwca – 02 Lipca).

Festiwalowy zestaw wykonawców z pewnością ucieszy fanów cięższych brzmień, gdyż jako jedne z głównych gwiazd wystąpią zespoły – Iron Maiden i Slayer. Zaraz za nimi w klasyfikacji znanych nazw znajduje się Wiz Khalifa (chociaż tego fenomenu nie jesteśmy w stanie zrozumieć). Pozostali, nieco ‘mniej’ znani artyści to Damien Rice, Sigma Live, Punnany Massif i GusGus.

Informacje na temat położenia, dojazdu (trzeba się nieco bardziej nakombinować aniżeli to zwykle bywa), a także cen biletów i tego jak je nabywać, znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia – www.sziget.hu/volt_english (angielski) lub www.sziget.hu/volt (węgierski – szybciej aktualizowana wersja).

Podobne Posty:

Komentarze: