www.post-hardcore.pl

Ostatnia fala wykonawców tegorocznej edycji OWF!

2015 May 13 | Sylwia Sarama


Do Orange Warsaw Festival pozostał jedynie nieco ponad miesiąc przyszła więc pora aby ostatecznie zamknąć line-up i podać wyczekiwanych ostatnich wykonawców tegorocznej edycji. Jeżeli więc wybieracie się do stolicy w dniach 12-14 Czerwca to informacja podana dziś przez organizatorów powinna w teorii przypaść wam do gustu, jak do tej pory w sieci krążą jednak mieszane uczucia fanów festiwalu.

Ale do rzeczy wśród wykonawców, którzy mają wystąpić w tym roku na warszawskim Służewcu pojawią się Twin Atlantic, Ørganek, Rust i Bibobit. Nie wiemy jak wam, ale nam najbardziej podoba się powrót do naszego kraju szkockiego zespołu grającego lajtowego rock’a. Sięgniemy teraz po jeden ze starszych utworów Twin Atlantic, pochodzący z albumu “Vivarium” (2009), utwór zatytułowany “Human After All”.

Na festiwalu zagrają też takie grupy jak Muse, Incubus, Bastille, Papa Roach, Asking Alexandria, Noel Gallagher’s High Flying Birds czy Parkway Drive. Więcej informacji o biletach, dojazdach i miejscu wydarzenia możecie szukać na oficjalnej stronie imprezy – www.orangewarsawfestival.pl. Poniżej znajdziecie wszystkich wykonawców tegorocznego wydarzenia oraz długo wyczekiwaną pełną dzienną rozpiskę.

Podobne Posty:

Komentarze: