www.post-hardcore.pl

Zmiana miejsca koncertu Rise Against.

2015 April 3 | Sylwia Sarama


Czy kogoś dziwi fakt, że Rise Against organizowane przez Prestige MJM na Torwarze, w dodatku za makabryczne pieniądze – nie miało racji bytu i koncert trzeba było przenieść? Nie. W sumie dla fanów to nawet lepiej mniejszy klub nie hala, fajniejszy klimat itp.

Wszystko w teorii bo jak się okazuje stosunkowo do hali mały klub ma zostać podzielony na Golden Circle i Płytę (+ bilety z trybun), co moim zdaniem nie jest specjalnie sprawiedliwe dla osób, które zakupiły kartoniki na miejsce bliżej sceny. Ile tego będzie dwa/trzy rzędy a potem osoby, które za bilet musiały dać 1/4 mniej? W środku sali barierka, bo trzeba jakoś to oddzielić? Może jeszcze ochrona w środek? Jak nic zapowiada się ciekawy koncert … pod względem traumatycznych przeżyć, zirytowania i narzekania. No chyba, że się mylę a taką możliwość także dopuszczam 😉

No i jeszcze bezcenna ilustracja obrazująca nowy podział, dla tych którzy byli już w nowej Progresji będzie to wyglądało podobnie jak dla mnie. Absurdalnie..

Więcej info o ‘koncercie’ znajdziecie tutaj, my polecamy jednak machnąć się na wyjazd do Czech (Praga) albo na Węgry (Volt Festival). W przypadku pierwszego bilet jest tańszy niż u nas ‘płyta’, a przy drugim cena porównywalna z tym że festiwal trwa 4 dni a przy okazji można się załapać na Parkway Drive i innych ciekawych artystów.

Podobne Posty:

Komentarze: