www.post-hardcore.pl

Więcej gwiazd na tegorocznej edycji Sziget Festival!

2015 April 16 | Sylwia Sarama


W tym miesiącu organizatorzy przeróżnych imprez rozpieszczają nas informacjami dotyczącymi line-up’ów. Rozrasta się lista artystów, którzy pojawią się na Rock For People, Open’erze czy na festiwalu Sziget. I to właśnie na tym ostatnim dzisiaj ponownie się skupimy.

Pierwszą z ogłoszonych dzisiaj gwiazd jest szwedzki DJ Avicii, który często znajduje się na najwyższych miejscach rankingów zrzeszających twórców gatunku EDM. Znany z granych na okrągło (momentami do przesady) hitów takich jak “Hey Brother”, “You Make Me” czy “The Nights”. Ten ostatni wydany jeszcze pod koniec zeszłego roku obecnie brzmi z co drugiej rozgłośni radiowej. Poszliśmy ich tropem i teledysk do tego kawałka możecie obejrzeć standardowo poniżej.

Teraz część naszego prasowego maila, która dla nikogo nie powinna być zaskoczeniem. Jeżeli ktoś jednak nie planuje się wybrać na żaden inny tegoroczny festiwal z pewnością ucieszy się z faktu, że będzie miał okazję zobaczyć zarówno Limp Bizkit jak i Hollywood Undead. Ekipa Fred’a Durst’a zapewne jak i przy każdej okazji sprowadzi tłum w okolice ziemi, gdzie ci będą zbierać swoje zęby. W końcu wyobraża sobie ktoś “Break Stuff” bez zaciętej walki pod sceną -> my nie. Podobnie rzecz ma się z drugą amerykańską kapelą w tym zestawieniu, twórcy hitów “Comin’ in Hot” czy “Dead Bite” na pewno nie zawiodą.

Po za tym do wykonawców tegorocznej edycji dołączyli także The Gaslight Anthem, DJ Marky i Stamina MC. Informacje o poprzednich ogłoszeniach organizatora znajdziecie pod tym linkiem. Przypominamy też, że sprzedaż tańszych biletów/karnetów trwa jedynie do końca tego miesiąca, info na ten temat z kolei znajdziecie zerkając tutaj.

Podobne Posty:

Komentarze: