www.post-hardcore.pl

Rock For People Europe ujawnia kolejnych artystów.

2015 March 3 | Sylwia Sarama


Tegoroczny Rock For People został podzielony na dwie osobne imprezy, o czym zapewne już wam wiadomo. Druga z nich, czyli Rock For People Europe odbywająca się po raz pierwszy w historii, ma mieć miejsce w miejscowości Pilzno na początku Lipca (3-5.07.2015). Ostatnimi czasy line-up tej imprezy poszerzył się o kilku kolejnych wykonawców a my chcemy wam ich w skrócie przedstawić. Nim jednak przejdziemy do rzeczy przypominamy, że wcześniej organizatorzy poinformowali już o występach Guano Apes, The Ting Tings, Parov Stelar, De Staat, Gomad! & Monster, The Inspector Cluzo i JoyCut.

Pierwszą grupą, będącą jednocześnie jednym z headlierów czeskiego festiwalu jest Modestep. Angielska formacja, która powstała w Londynie w roku 2010 ma na swoim koncie jak do tej pory jedynie debiutancki krążek i trzy EP-ki. Ma się to zmienić 26 maja tego roku, bowiem na ten dzień zaplanowano premierę albumu “London Road” – drugiego krążka sygnowanego nazwą grupy. Fani dubstepu i elektroniki w ich wykonaniu zyskali więc możliwość zapoznania się z nowym materiałem w wersji live. Poniżej tak dla czystej przyjemności, nasz ulubiony utwór Brytyjczyków – “Show Me a Sign”, bo jak obstawiamy znają go wszyscy.

Do grona wykonawców, którzy pojawią się w Pilznie dołączył także pochodzący z Anglii, wokalista Peter Doherty. Wokalista jest znany nie tylko z kariery solowej ale także z występów z zespołami The Libertines i Babyshambles. Wieje alternatywą, za to jak najbardziej ciekawą i godną polecania – no to polecamy. Poniżej pierwszy solowy singiel Petera “Last Of The English Roses”, pochodzący z debiutanckiego i jak do tej pory jedynego krążka pt. “Grace/Wastelands” wydanego w 2009 roku.

Bilety na imprezę możecie zakupić (już) w polskiej przedsprzedaży pod adresem www.rockforpeople.pl/bilety

Podobne Posty:

Komentarze: