www.post-hardcore.pl

OWF odsłania kolejne karty dotyczące tegorocznej edycji

2015 March 3 | Sylwia Sarama


Startuje kolejny tydzień a przy okazji nowy miesiąc, pora więc na kolejne ogłoszenia związane z Orange Warsaw Festival. Dotychczas organizatorzy poinformowali o występach takich gwiazd jak Muse, Parkway Drive, Three Days Grace, Papa Roach. Na scenie pojawi się także Mark Ronson ze swoim dj-setem, o tym ostatnim mogliście przeczytać tydzień temu w tym poście.

Wracając to głównego tematu, w tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że na festiwalu na warszawskim Służewcu będziemy mogli zobaczyć brytyjską wokalistkę FKA twigs, która w zeszłym roku wydała swój debiutancki longplay “LP1” (poprzedzony dwoma EP-kami “EP1” i “EP2”). Wydawnictwo spotkało się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem odbiorców i było nominowane do kilku prestiżowych nagród w tym między innymi do BRIT Awards.

Kolejny artysta to tym razem grupa, także pochodząca z Wysp Brytyjskich – Palma Violets. W tym roku ma ukazać się ich kolejny, drugi studyjny longplay zatytułowany “Danger in the Club” ma ukazać się w tym roku. Czy usłyszymy nowe utwory na żywo w trakcie trwania imprezy, przekonamy się z czasem.

Do składu OWF dołączają także polska wokalistka KARI i młody producent BAASCH. Biletów szukajcie na oficjalnej stronie www.orangewarsawfestival.pl.

Podobne Posty:

Komentarze: