www.post-hardcore.pl

Rock For People: Zagra Limp Bizkit!

2015 February 2 | Sylwia Sarama


W zeszłym roku mieliśmy okazję oglądać ich po raz kolejny w Polsce w ramach festiwalu Orange Warsaw Festiwal. W tym sezonie festiwalowym amerykanów nie będziemy mieli okazji zobaczyć na krajowej scenie, jednak ludzie z południa i co więksi desperaci z pozostałych części państwa mogą przygotować się na podróż do Czech. Limp Bizkit bo to o nich mowa, zagrają w ramach festiwalu Rock For People (4-6 Czerwca), który odbywa się w miejscowości Hradec Králové. Fred Durst z ekipą na scenę wkroczą 5 czerwca, tego samego dnia wystąpi także Faith No More, na festiwalu zagrają także Bastille, Hollywood Undead czy Asking Alexandria. Info o innych artystach, których ostatnio dodano do składu imprezy znajdziecie pod tym adresem. Bilety wstępu na teren festiwalu to odpowiednio:

Karnet 3-dniowy w cenie 1 290 Kč / 50 EUR (ok. 210zł)
Bilet 1-dniowy to z kolei koszt 890 Kč/ 35 EUR (ok. 150zł)

W związku z nowym festiwalem z gamy RFP tj. Rock For People Europe istnieje też opcja zakupienia dwóch karnetów w jednym, wiąże się to z opłatą 2 180 Kč / 84 EUR czyli około 360zł.

Ostatnim albumem Limp Bizkit jest album “Gold Cobra” wydany w czerwcu 2011 roku. W tym roku ma ukazać się kolejny album grupy zatytułowany “Stampede of the Disco Elephants”, jednak jego dokładna premiera nie została określona (marzec/kwiecień tego roku). Jednocześnie jest to pierwsze wydawnictwo, którego dystrybucją zajmie się Cash Money Records. Cztery single, które być może znajdą się na nowym krążku były wydawane na przestrzeni trzech lat, ostatni z nich wydany rok temu “Endless Slaughter” możecie sprawdzić tutaj. Tymczasem my sięgamy po bardziej oklepane hity, których na pewno nie zabraknie na setliście… “Break Stuff”! Kto by pomyślał, że od największych lat świetności amerykanów minęło już 15 lat.

Podobne Posty:

Komentarze: