www.post-hardcore.pl

Papa Roach na Orange Warsaw Festival!

2015 February 2 | Sylwia Sarama


I mamy kolejne już dzisiaj ogłoszenie festiwalowe… Tym razem dotyczy ono naszego rodzimego festiwalu. Nie raz polscy organizatorzy tych wielkich imprez sięgali już po sprawdzone w naszych regionach formacje. Tak jest i tym razem, na tegorocznym Orange Warsaw Festival zagra amerykańska grupa Papa Roach, która od 2009 roku zdążyła zagrać w Polsce jakieś 6-7 razy. Fani zespołu powinni już szykować portfele jeżeli chcą usłyszeć nowe utwory z najnowszego krążka w wersji live. Nu-metalowa formacja pojawi się na scenie pierwszego dnia festiwalu, który odbywa się w dniach 12-14 czerwca na warszawskim Służewcu.

Przypominamy, że wspomniany wyżej nowe wydawnictwo grupy to album zatytułowany F.E.A.R., który ukazał się pod koniec stycznia. Poniżej jeden z singli promujących ten krążek – “Face Everything and Rise”.

Na festiwalu zagrają także Asking Alexandria, Muse i Parkway Drive – możecie o tym przeczytać tutaj. Bilety na to muzyczne wydarzenie znajdziecie w punktach stacjonarnych a także na stronie www.orangewarsawfestival.pl.

Podobne Posty:

Komentarze: