www.post-hardcore.pl

Our Last Night i Palisades zagrają w Polsce!

2015 February 17 | Ania


Dwie amerykańskie kapele: Our Last Night oraz Palisades w ramach swojej wspólnej światowej trasy odwiedzą także Europę. Wśród trzydziestu występów w największych miastach starego kontynentu nie zabraknie także jednego przystanku w Polsce. Na jedynym koncercie w naszym kraju pojawią się nadchodzącej wiosny. Kapele pojawią się w warszawskiej Hydrozagadce 20 maja.

Przed gwiazdą tego wieczoru na deskach warszawskiej sceny pojawi się amerykańska grupa Palisades. Po dobrze przyjętym ich debiutanckim albumie “Outcasts” z 2013, muzycy przyjadą do nas promować swój najnowszy studyjny krążek – “Mind Games”. Post-hardcore wymieszany z dużą dawką elektroniki podniesie do zabawy zapewne niejedną osobę, a z głośników zapewne będziemy mogli usłyszeć chociażby tytułowy utwór z ich ostatniego longplay’a.

Amerykanie z Our Last Night ostatnimi czasy znani są głównie ze swoich coverów. Na swój warsztat wzięli już utwory artystów takich jak: Justin Timberlake, Katy Perry, Taylor Swift, czy Imagine Dragons. W całej tej modzie na przerabianie kawałkow nie można także zapomnieć o ich autorskiej twórczości. W końcu na swoim koncie mają trzy studyjne albumy. Ich ostatni longplay zatytułowany “Age of Ignorance” ukazał się w 2012 roku. Po drodze jednak kapela wypuściła jeszcze EP-kę “Oak Island”, z której pochodzi jeden z ich najnowszych utworów – “Same Old War”.

Podobne Posty:

Komentarze: