www.post-hardcore.pl

Northlane i Dead By April na Rock For People!

2015 February 3 | Sylwia Sarama


Ach ci organizatorzy festiwali, chciałoby się powiedzieć. Zamiast jednorazowo wypuszczają informację falami i nadrabiają nam postów za wszystkie czasy w ciągu jednego dnia 😉

Jeżeli kogoś zainteresowało Limp Bizkit (przeczytaj tutaj), którzy wystąpią na czeskim festiwalu Rock For People, to z pewnością kolejne ogłoszenie również przykuje jego uwagę. Na tej samej imprezie gdzie amerykanie pojawią się także grupy Northlane i Dead By April. Pierwsza z nich to pochodząca z Australii ekipa, która jest nam znana na każdym możliwym polu. Wszyscy więc wiemy, że warto zobaczyć co też nowy wokalista potrafi i reprezentuje sobą na scenie.. Dla przypomnienia poniżej jedyny jak do tej pory kawałek ze wspominanym wokalistą Marcusem Bridge – “Rot”. Jednocześnie piosenka daje nam przedsmak nowego albumu, który prawdopodobnie pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Druga grupa to szwedzki zespół znany także w naszym kraju. Mogliśmy go zobaczyć chociażby na jeden z edycji Ursynaliów. Ostatni album kapeli to “Let the World Know” wydany w minionym roku.

Podobne Posty:

Komentarze: