www.post-hardcore.pl

Kolejni artyści na Orange Warsaw Festival.

2015 February 26 | Sylwia Sarama


Uzupełniamy informacje dotyczące Orange Warsaw Festival, bo zdaje się przespaliśmy moment ogłoszenia albo po prostu za długo patrzyliśmy jak Madonna spada ze schodów w czasie tegorocznych Brit Awards.

Pierwsza partia artystów ogłoszonych, już dwa dni temu (!) rozpoczyna się od twórcy dręczącego nas z każdej możliwej strony kawałka “Uptown Funk”. I nie, nie jest to Bruno Mars a brytyjski producent Mark Ronson, który zaprezentuje się nam ze swoim DJ setem. Aby wyłamać się ze schematu poniżej znajdziecie utwór “Valerie”, w którym zaśpiewała nieżyjąca już Amy Winehouse. Kolejni wykonawcy, którzy zagrają na tegorocznym OWF to już reprezentanci naszego kraju czyli grająca od ponad dwóch dekad grupa HEY. Fani wokalistki zespołu, będą mogli zobaczyć Katarzynę Nosowską także z jej solowym materiałem. A na koniec dodatkowo holenderski akcent i kapela Birth of Joy.

A teraz wiadomości dotyczące line-up’u festiwalu, które docierają do potencjalnych nabywców biletów dzisiaj. Baza wykonawców imprezy powiększyła się o 6-ściu kolejnych rodzimych artystów. Pierwszego dnia zagra Gooral, drugiego na scenie pojawią się Carrion i Coria, a ostatniego dnia uczestnicy wydarzenia zobaczą
Cosovel, Lari Lu oraz K Bleax.

Rozpoczynamy czekanie na kolejne ogłoszenia i liczymy po cichu, że trafi się jeszcze coś z naszych klimatów. Bilety na OWF możecie nabywać pod tym adresem.

Podobne Posty:

Komentarze: