www.post-hardcore.pl

Więcej artystów na Rock For People!

2015 January 29 | Sylwia Sarama


W tym roku po raz pierwszy czeski festiwal Rock For People podzieli się na dwie osobne imprezy. Dziś poznaliśmy kolejnych artystów, którzy zasilą line-up’y obu wydarzeń.

Zacznijmy od 21 edycji festiwalu w Hradec Králové, która odbędzie się po raz pierwszy w terminie 4-6 Czerwca … Jak do tej pory wiadomo było, że na scenie zagości tam grupa Faith No More, a także Asking Alexandria i Hollywood Undead. Organizatorzy ujawnili teraz kolejnych dwóch wykonawców, którzy zagraja przed czeską publicznością. Pierwszym ze wspomnianych artystów jest brytyjska grupa Bastille, która nie raz gościła także w naszym kraju. Kapela, która ma na koncie niemal 5 lat stażu i jak narazie skromnie tylko jeden pełen longplay, “Bad Blood” wydany w 2013 roku ma rzeszę młodych w całej Europie. Warto więc zobaczyć co też brytyjczycy reprezentują sobą na żywo. Drugą grupą, która także dostała szansę zagrania na kolejnej edycji RFP są amerykanie z Red Fang. Zespół zagra w tym samym miesiącu także dwa swoje koncerty w Polsce, na których towarzyszyć mu będzie Turbowolf – ale to już tak na marginesie.

Tymczasem na 1 edycji Rock For People Europe, która będzie mieć miejsce w dniach 3-5 Lipca w czeskim mieście Pilzno festiwalowicze będą mieli okazję zobaczyć Guano Apes, Parov Stelar, De Staat, Gomad! & Monster, The Inspector Cluzo i JoyCut.

Bilety obecnie znajdziecie tylko na czeskiej stronie festiwalu pod tym linkiem. Nie ma jednak co się śpieszyć bowiem co roku uruchamiana jest specjalna sprzedaż dla Polaków, którzy w ramach buntu wybierają czeskie krajobrazy aniżeli polskie morze 😉

Podobne Posty:

Komentarze: