www.post-hardcore.pl

Heart In Hand ponownie w Polsce!

2015 January 15 | Ania


Muzykom z Heart In Hand musiało bardzo spodobać się w naszym kraju. W końcu w przeciągu ostatniego pół roku mogliśmy oglądać ich na żywo dwa razy. Po raz ostatni wystąpili w listopadzie jako support The Amity Affliction. Teraz Brytyjczycy szykują się do swojego koncertu w Polsce. Przyjadą oni do nas w ramach swojej europejskiej trasy A Beautiful White Tour. Oprócz nich na scenie pojawią się także: Hand of Mercy, Liferuiner oraz Create to Inspire. Wszystko to odbędzie się 31 marca w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety można już nabywać w cenie 49zł (59zł w dniu koncertu).

Skład tego koncertu zostanie otwarty przez młodych Brytyjczyków z Create to Inspire. Kapela ta istnieje zaledwie od 2012 roku, a już wzbudziła zainteresowanie na Wypach Brytyjskich. Jak dotąd zespół może pochwalić się jedną EP-ką zatytułowaną “Halfway Home”, na której mogliśmy usłyszeć między innymi tytułowy utwór.

Tego dnia na scenie nie zabraknie także Kanadyjczyków z Liferuiner. Kapela ta istnieje już od 11 lat, mimo że początkowo powstała jako żart. Jednak od 2008 roku muzycy zaczęli już grać na poważnie, co przyniosło im niemały sukces. Dzięki temu udało im się wydać dwie EP-ki i trzy studyjne krążki. Ostatni z nich “Future Revisionists” ukazał się w 2013 roku. Teraz dla przypomnienia pochodzący z tego albumu utwór “Self Purgatory”.

Jako przedostatni na scenie pojawią się muzycy z Hand of Mercy. By wziąć udział w tej trasie kapela ta będzie musiała przejechać niekrótką drogę. Wszystko dlatego, że pochodzą z odległej i słonecznej Australii. Zespół przyjedzie do nas promować swój najnowszy krążek “Resolve”, który ukazał się w ubiegłym roku. Promowany był on między innymi przez kawałek “Axis”.

Na samym końcu warto co nieco wspomnieć o gwieździe tego wieczora. Na swoim trzecim koncercie w Polsce, muzycy z Heart in Hand tym razem przyjadą promować swój najnowszy, trzeci już studyjny krążek “A Beautiful White”. Sam album po dobrze przyjętym “Almost There” z 2010 roku, okazał się być ogromnym sukcesem, dlatego tego dnia będziemy mogli usłyszeć z niego niejeden kawałek. Zapewne nie zabraknie podczas koncertu promującego płytę tytułowego singla, a charyzmatyczny Charlie Holmes ze spółką zapewni nam naprawdę dobrą zabawę.

Podobne Posty:

Komentarze: