www.post-hardcore.pl

Obey The Brave ponownie w Warszawie

2014 December 19 | Ania


,-Dopiero co opadły wrażenia po tegorocznym Impericon Never Say Die! Tour, na którym pojawili się Kanadyjczycy z Obey the Brave, a już zapowiedzieli europejską trasę, podczas której planują powrót do Polski. Tym razem to jednak oni będą główną gwiazdą wieczoru. Oprócz nich na scenie zobaczymy grupy takie jak: Malevolence, Kublai Khan oraz Napoleon. Wszystko to odbędzie się 21 kwietnia w warszawskim klubie Hydrozagadka.
Bilety można od dzisiaj nabywać w cenie 49,- w stałych punktach sprzedaży (60,- w dniu koncertu).

Ten wieczór rozpocznie się występem amerykańskiej grupy Kublai Khan. Ci metalcore’owcy z Teksasu pojawią się po raz pierwszy w naszym kraju. Przyjadą oni promować swój drugi studyjny krążek “Balancing Survival and Happiness”, który swoją premierę miał w tym roku. Jeśli nigdy o nich nie słyszeliście, to zapraszamy do sprawdzenia tytułowego kawałka.

Jako drudzy na scenie pojawią się Brytyjczycy z Napoleon, którzy już dobrze są znani polskiej publiczności. Po raz ostatni wystąpili u nas w listopadzie jako support The Amity Affliction. Tym razem przyjadą do nas oni promować swoją najnowszą EP-kę “What We See”, na której znalazł się między innymi utwór “Liars and Sellers”.

Jako przedostatni na scenie pojawią się kolejna reprezentacja Wysp Brytyjskich, jaką jest grupa Malevolence. Wydając w 2013 roku swoją debiutancką płytę “Reign of Suffering zrobili niemałe zamieszanie na muzycznej scenie w swoich rodzinnych stronach. Czy uda im się podbić serca polskiej publiczności? Dowiemy się o tym już niedługo. Przed Wami utwór “Condemned to Misery” ze wspomnianego albumu.

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć Obey the Brave podczas tegorocznego Never Say Die!, to teraz nie możecie przegapić tej okazji. Dobre show Kanadyjczyków jest zdecydowanie warte uwagi. Muzycy tak jak i poprzednim razem przyjadą promować utwory ze swojego najnowszego krążka – “Salvation”. Podczas tego wieczoru zapewne nie zabraknie także hitów z ich debiutanckiego albumu “Young Blood”, takich jak chociażby “Get Real”. Teraz mamy dla Was dla przypomnienia utwór “Short Fuse” z ich najnowszego wydawnictwa.

Podobne Posty:

Komentarze: