www.post-hardcore.pl

While She Sleeps ponownie w Polsce!

2014 November 10 | Ania


Jeszcze nie tak dawno temu mieliśmy okazję gościć Brytyjczyków z While She Sleeps w Polsce. Wystąpili oni pod koniec września razem z grupą Wovenwar jako support In Flames. Muzycy postanowili na tym nie poprzestawać i wrócą do naszego kraju w przyszłym roku, tym razem grając jako gwiazda wieczoru. Kapela tym razem odwiedzi stolicę i zagra 11 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. Jako support wystąpi kanadyjska grupa Cancer Bats. Już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszamy!

Tego wieczoru w stolicy wystąpią dwie naprawdę dobre kapele. Pierwszą z nich będzie Cancer Bats. Nie będzie to ich pierwszy występ w naszym kraju. Po raz ostatni mogliśmy gościć ich w ubiegłym roku w Poznaniu. Muzycy jak dotąd na swoim koncie mają cztery studyjne krążki, w marcu ukaże się kolejny – Searching for Zero”, który promuje utwór “Arsenic in the Year of the Snake”.

Brytyjczycy z While She Sleeps są zapewne dobrze już znani polskiej publiczności. W końcu wystąpili już u nas niejednokrotnie, między innymi jako support swoich kolegów z Architects. Tym razem jednak grupa przyjedzie promować swój nadchodzący drugi studyjny album – “Brainwashed”. Jego premiera zaplanowana jest na 23 marca. Na krążku będziemy mogli odnaleźć najnowszy singiel grupy – “New World Torture”, który bez wątpienia usłyszymy podczas tego koncertu.

Podobne Posty:

Komentarze: