www.post-hardcore.pl

Tegoroczne Never Say Die! Tour już w tym tygodniu w Warszawie!

2014 November 10 | Ania


Już tylko kilka dni pozostało do tegorocznego Impericon Never Say Die! Tour – jednego z największych wydarzeń muzycznych tego rodzaju w Europie. Przez jeden miesiąc, od końca października do końca listopada, w największych miastach Europy, pojawiają się najbardziej znane kapele ze światowej hardcore’owej sceny. Po krótkiej przerwie, impreza ta powróciła także do naszego kraju. Dlatego też w najbliższą sobotę, 15 listopada w warszawskiej Proximie pojawią się takie kapele jak: Terror, Stick to Your Guns, czy Comeback Kid. W tym roku będzie nieco głośniej i bardziej agresywnie niż melodyjnie, idealnie dla wszystkich fanów dobrej zabawy. Jak przystało na naszą ekipę, my też tam będziemy i już dzisiaj zapraszamy Was do wspólnej zabawy! W końcu będzie naprawdę warto pojawić się tego dnia w stolicy.

Tegoroczną edycję tego festiwalu rozpocznie amerykańska formacja Capsize. Muzycy przyjadą do nas promować swój debiutancki krążek “The Angst In My Veins”, który ukazał się całkiem niedawno. Może być to nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy lubią melodic hardcore. Nowy album przyjadą promować także muzycy z No Bragging Right. Ich trzeci studyjny longplay “The Concrete Flower” swoją premierę miał dwa miesiące temu i zapewne tego wieczoru nie zabraknie utworów z tego wydawnictwa. W tegorocznym lineupie nie mogło także zabraknąć reprezentantów starego kontynentu, jakimi są muzycy z More Than a Thousand> Kapela tym razem przyjedzie do naszego kraju z kawałkami ze swojego najnowszego albumu “Lost at Home”, który ukazał się na początku tego roku. Jak widać w tym roku nie brakuje nowych albumów. Swoje najnowszy krążek zatytułowany “Salvation” przyjadą promować Kanadyjczycy z Obey the Brave. Tegoroczne Never Say Die! Tour nie mogłoby się odbyć także bez innej kapeli z Kanady jaką jest Comeback Kid. Jednak to jeszcze nie wszystko. W tym roku na scenie pojawi się także Stick to Your Guns – kapela, która wyczekiwana jest przez wielu rodaków. Tego dnia Amerykanie zapewne zagrają swój najnowszy singiel – “Nobody”. My mamy nadzieję, że nie zabraknie także kawałka “Amber” z ich czteroletniego już krążka “The Hope Division”. Skład zamknie występ grupy Terror, która już nie raz miała okazję występować w naszym kraju w ciągu swojej dwunastoletniej kariery. Tym razem kapela przyjedzie grać kawałki ze swojego ostatnio albumu “Live by the Code”, który ukazał się w ubiegłym roku.

Początek wydarzenia: godzina 18:00. Jeśli nie macie jeszcze swoich biletów, to nadal możecie je kupić w stałych punktach sprzedaży w cenie 89zł (99zł w dniu koncertu). Zapraszamy!

Podobne Posty:

Komentarze: