www.post-hardcore.pl

Vanna i Climates w Warszawie!

2014 October 9 | Ania


Polska koncertowa jesień wygląda naprawdę imponująco. W przyszłym tygodniu zagrają dla nas muzycy z Escape the Fate. Listopad przyniesie nam występy: After the Burial, Close Your Eyes, The Amity Affliction i Suicide Silence. Nie możemy zapomnieć także o tegorocznym Impericon Never Say Die! Tour. Jednak to nie wszystko. W tym roku czeka nas jeszcze jeden koncert. 13 grudnia w Warszawie zagrają dla nas jeszcze Amerykanie z Vanna i Brytyjczycy z Climates. Będzie im asystować także polska kapela ihopeyoudie.

Tego dnia, jako pierwsi na scenie pojawią się warszawiacy z kapeli ihopeyoudie. Piątka muzyków zagra dla nas utwory ze swojego albumu “Dom samobójczych snów”. Całą płytę możecie przesłuchać tutaj.

Krótko po nich zagrają Brytyjczycy z Climates. Tym razem przyjadą oni do nas promować swój debiutancki album “Body Clocks”. Jego premiera już tuż tuż, bo 13 października. Teraz mamy dla Was najnowszy utwór grupy – “Leaves of Legacy”.

Na sam koniec tego wieczoru pojawią się muzycy z Bostonu, czyli Vanna. Będzie to drugi występ grupy w naszym kraju. Po raz pierwszy wystąpili w 2011 roku jako support Eyes Set to Kill. Sama kapela istnieje już od dziesięciu lat. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym ten najnowszy – “Void”. To właśnie ten krążek przyjadą do nas promować już wkrótce. Dla przypomnienia, najnowszy utwór “Personal Cross”.

Podobne Posty:

Komentarze: