www.post-hardcore.pl

Koncerty Triggerfinger w Polsce.

2014 October 31 | Sylwia Sarama


Już 11 listopada rozpoczyna się polska trasa koncertowa zespołu Triggerfinger! Rockowe trio z Antwerpii wystąpi w naszym kraju trzykrotnie, najpierw w poznańskim klubie Pod Minogą, dzień później w warszawskiej Proximie, by zakończyć trzydniowe turnee w krakowskiej Fabryce. Wśród zespołów supportujących, fani Triggerfinger będą mogli usłyszeć grupy Rust (Poznań) i Cuba De Zoo (Warszawa). Wkrótce podany zostanie również suport krakowskiego koncertu.

Triggerfinger to połączenie trzech mocnych osobowości, tworzących wielowymiarową i potężną dawkę klasycznej, rockowej muzyki. Idealna pożywka dla fanów takich legend, jak Led Zeppelin, ZZ Top, Black Sabbath czy Creedence Clearwater Revival.

Muzycy grają wspólnie od ponad dziesięciu lat, zjeździli europejskie puby, kluby i festiwale. Prawdziwą popularność zdobyli dzięki coverowi znanej piosenki Lykke Li „I Follow Rivers” i szybko podbili serca milionów Internautów (ponad 10,5 mln wyświetleń na portalu YouTube!).

W kwietniu 2014 roku premierę miał najnowszy album grupy – “By Absence of the Sun” – i to właśnie w ramach jego promocji zespół przyjedzie do Polski.

Rust to dobrze znana poznańska grupa rockowa. Na swoim koncie mają dwie EPki i występy na Woodstocku i festiwalu w Jarocinie. 10 listopada światło dzienne ujrzy ich debiutancki album długogrający, który będzie nosił tytuł „White Fog”.

Cuba De Zoo to trio, które w swojej muzyce stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Nazywani ulubieńcami dziennikarzy Radiowej Trójki, w 2011 roku wystąpili na festiwalu Open’er. W tym samym roku wydali również debiutancki krążek „Rozkaz”, a dwa lata później ukazało się ich ostatnie wydawnictwo, album „Trucizna”.

Zapraszamy!

Podobne Posty:

Komentarze: