www.post-hardcore.pl

Caliban, Dream On, Dreamer oraz Any Given Day w Polsce!

2014 October 9 | Ania Kamińska


Przyszły rok zapowiada nam się już bardzo koncertowo. Na koniec lutego swój koncert w Polsce zapowiedzieli już muzycy z Betraying the Martyrs, którzy pojawią się w towarzystwie kapel takich jak: Texas In July, Upon This Dawning i Make Them Suffer. Pisaliśmy o tym niedawno tutaj. Jednak to nie wszystko, czego możemy spodziewać się w nadchodzącym roku! Miesiąc prędzej w naszej stolicy pojawi się niemiecko-australijska ekipa. Na jej czele pojawią się Niemcy z grupy Caliban. Obok nich pojawią się ich rodacy z Any Given Day oraz Australijczycy z Dream On, Dreamer. Wszystko to odbędzie się 22 stycznia w warszawskiej Proximie.

Tego wieczoru jako pierwsi na scenie pojawią się muzycy z Any Given Day. Ta młoda niemiecka kapela istnieje na rynku muzycznym dopiero od dwóch lat. Mimo krótkiego muzycznego stażu, na swoim koncie mają już debiutancki album zatytułowany “My Longest Way Home”, który ukazał się w ubiegłym miesiącu. Dla nieznających grupy, mamy jeden z nowszych kawałków kapeli – “Home Is Where the Heart Is”.

Jako drudzy na scenie pojawią się Australijczycy z Dream On, Dreamer. Będzie to już drugi występ muzyków w naszym kraju. Po raz pierwszy mogliśmy ich zobaczyć w ubiegłym roku. Zagrali oni wtedy razem z: For the Fallen Dreams, House vs. Hurricane oraz No Bragging Rights. Tym razem kapela przyjedzie promować utwory z ich drugiego studyjnego krążka “Loveless”. Nie wykluczone, że zagrają dla nas także kilka nowych utworów. Wśród nich zapewne nie zabraknie ich najnowszego singla, “Darkness Brought Me Here”.

Gwiazdą wieczoru będzie pochodząca zza naszej zachodniej granicy kapela – Caliban. Będzie to kolejny koncert tej kapeli w naszym kraju w krótkim odstępie czasu. Grupa pojawi się jeszcze w tym roku, 25 października w Pszowie, gdzie zagra w ramach Rock Trendy Festival. Jednak jeśli chodzi chodzi o przyszłoroczną trasę, to muzycy przyjadą promować utwory ze swojego dziewiątego już w karierze krążka – “Ghost Empire”. Tego dnia zapewne nie zabraknie także utworu “Devil’s Night”, który mamy dla przypomnienia poniżej.

Podobne Posty:

Komentarze: