www.post-hardcore.pl

Man Overboard: Nowy utwór, nowa EP-ka, koncert w Polsce

2014 September 17 | Ania


Man Overboard jest jedną z tych lżejszych muzycznie kapeli, do których z chęcią sięgamy od czasu do czasu. Od momentu założenia kapeli w 2008 roku, tym pop-punkowym muzykom udało wydać się dwie EP-ki i trzy studyjne albumy. Ostatni z nich, “Heart Attack”, swoją premierę miał w ubiegłym roku. Teraz Amerykanie szykują się do wydania nowego materiału. Już w przyszłym miesiącu, 28 października, na półkach sklepowych pojawi się nowa EP-ka grupy – “Passing Ends”. Będzie ona promowana przez utwór “For Vince”, który wczoraj miał swoją światową premierę. Najnowszy kawałek możecie przesłuchać poniżej.

Jak już wspomniałam, nowa EP-ka zatytułowana “Passing Ends” już za miesiąc zostanie wydana pod szyldem Rise Records i trafi do naszych rąk. Na krążku będziemy mogli spodziewać się jeszcze czterech zupełnie nowych utworów. Sama EP-ka ma poprzedzać premierę czwartego studyjnego krążka grupy, którego premiera przewidziana jest na 2015 rok. Okładka i tracklista nadchodzącego wydawnictwa prezentuje się następująco:

PASSING ENDS – EP
24/10/2014 | Rise Records

01. Twenty Years

02. Passing Ends

03. Stood Up

04. Secret Pain (Acoustic)

05. For Vince

Amerykanie w przyszłym roku wyruszą także w trasę koncertową po Europie. Zaliczą oni także jeden przystanek w naszym kraju! Trasa koncertowa miała odbyć się jeszcze w listopadzie, jednak została ona przesunięta na przyszły rok. Dlatego też polski koncert odbędzie się 15 kwietnia w Krakowie. Na scenie pojawią się jeszcze: Hostage Calm, CF98 i Roam. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Podobne Posty:

Komentarze: