www.post-hardcore.pl

Nowy utwór od Chasing Safety

2014 September 18 | Ania


Pamiętacie Us, From Outside? Jeśli nie to, przypominamy, że kapela na rynku muzycznym pojawiła się w 2009 roku i wydała dwa albumy – “Inspired by the Threat of Failre” oraz “Revived”. Ze względu na liczne zmiany, jakie miały miejsce w składzie tej grupy, muzycy postanowili zmienić nazwę na Chasing Safety. Tym oto sposobem dali oni nowy początek temu zespołowi.
W odmienionym składzie i z nowym wizerunkiem, muzycy zadebiutowali w ubiegłym roku z coverem utworu “Helena” oryginalnie wykonywanym przez My Chemical Romance oraz z kawałkiem “We Believe”. Początek tego roku przyniósł nam z kolei premierę ich pierwszej EP-ki “The Machine”. Teraz Amerykanie podpisali nowy kontrakt z Outerloop Records i szykują się do wydania swojego debiutanckiego longplaya. Jego premiera nie jest tak odległa jak się może wydawać. Krążek zatytułowany będzie “Season of the Dead” i na półki sklepowe trafi za miesiąc, 14 października. Nowy album promowany będzie przez najnowszy singiel muzyków “Common Enemies”, który możecie sprawdzić poniżej.

Mimo, że już wkrótce sami będziemy mogli przesłuchać nowego krążka Chasing Safety w całości, dzisiaj możemy powiedzieć, że oprócz najnowszego singla, znajdziemy na nim dziesięć zupełnie nowych utworów. Na tym niespodzianki się jednak nie kończą. Na płycie nie będzie mogło zabraknąć także gościnnych wokali. Na albumie usłyszymy: Garretta Rapp z The Color Morale, Jasona Lancastera ex-wokalistę Mayday Parde i Go Radio, Spencera Charnas z Ice Nine Kills oraz Kyle’a Bihrle z Sirens & Sailors. Jak widać lista jest imponująca. Sama tracklista jak i okładka płyty prezentują się następująco:


01. Common Enemies
02. One Can Only Hope
03. Til Death Do Us Part
04. Far Away
05. My Revenge (feat. Kyle Bihrle)
06. Shadowed By a Storm
07. Listen Clearly (feat. Spencer Charnas)
08. Gentlemen
09. We Believe
10. Through Winters (feat. Jason Lancaster)
11. Season of the Dead (feat. Garrett Rapp)

Podobne Posty:

Komentarze: