www.post-hardcore.pl

Nowy utwór i zapowiedź nowego albumu od For All I Am

2014 September 17 | Ania


For All I Am powraca! Po nieco ponad rocznej nieobecności i kilku zmianach w samym zespole, muzycy postanowili zaprezentować nam swój nowy materiał. Co z tego wyszło? Przekonacie się o tym już za chwilę.
O zespole dużo się mówiło na początku ubiegłego roku, kiedy to na półkach sklepowych pojawił się ich debiutancki krążek “Skinwalker”, który promowany był między innymi przez utwór “Oppressor”. Krótko po premierze albumu, z zespołu odszedł wokalista i gitarzysta grupy – Chase Wagster. Kapela pozostała w czwórkę, rolę czystego wokalisty przejął screamer grupy Aria Yavarinejad i w nowym składzie pod koniec roku wydali singiel “Swallowed Alive”. Po kolejnej kilkumiesięcznej nieobecności, zespół wraca z kolejnymi zmianami i nowinami. Muzycy zmienili właśnie wytwórnię płytową i od teraz dumnie będą reprezentować rodzinę z InVogue Records. Jednak to nie wszystko. Jeszcze tej jesieni i to całkiem niedługo, bo 14 października na półki sklepowe trafi ich nowy krążek – “No Home”. Promować będzie go najnowszy singiel muzyków z Chicago – “Six Souls”, który możecie przesłuchać poniżej.

Na nadchodzącym wydawnictwie oprócz dobrze znanego “Swallowed Alive” oraz najnowszego singla, będziemy mogli odnaleźć jeszcze dziewięć zupełnie nowych utworów. Okładka i tracklista płyty prezentują się następująco:


01. Six Souls
02. Tunnel Vision
03. Out of Line
04. Young Grave
05. Slip-Up
06. Bad Nature
07. Black Sheep
08. Caring Is the New Currency
09. Inward
10. Wake Me Up
11. Swallowed Alive

Podobne Posty:

Komentarze: