www.post-hardcore.pl

Betraying The Martyrs po raz kolejny w Polsce!

2014 September 26 | Sylwia Sarama


Ostatnio mogliśmy oglądac ich na scenie w Poznaniu pod koniec zeszłego roku jeszcze wcześniej grali w Krakowie (2011) i Warszawie (2012), teraz wiemy że międzynarodowy skład z Betraying The Martyrs zawitają do nas poraz kolejny. Panowie odwiedzą ponownie ostatnie z wymienionych wyżej miast – Warszawę, gdzie zagrają razem z Texas in July (US), Upon This | Dawning (IT) i Make Them Suffer (AUS) już 23 lutego w czasie swojej kolejnej europejskiej trasy. Koncert odbędzie się w klubie Hydrozagadka, cena biletu w przedsprzedaży to 55zł a nabywać możecie je na stronie www.bilety24.pl.

Przypominamy, że najnowsze wydawnictwo Betraying The Martyrs to album zatytułowany “Phantom”, wydany w tym roku nakładem wytwórni Sumerian Records. Z niego też pochodzi jeden z ostatnich singli pt. “Let It Go”, do którego teledysk możecie sprawdzić poniżej.

My jednak radzimy zapoznać się ze wszystkimi kapelami, bowiem każda z nich reprezentuje sobą coś interesującego. Texas In July po zmianie wokalisty wypuścili na rynek interesujący nowy album. To samo dotyczy także Upon This | Dawning, który również po zmianach w składzie wzbogacili swą dyskografię o nowe wydawnictwo. Tymczasem reprezentanci Australii, Make Them Suffer wkraczają teraz do studia by nagrać nowy album. Czeka nas więc ciekawy zimowy wieczór.

Podobne Posty:

Komentarze: