www.post-hardcore.pl

Twin Atlantic zagra koncert w Warszawie!

2014 August 5 | Sylwia Sarama


Koncerty to nasz świat i chociaż zdaje się Twin Atlantic to kompletnie nie nasza bajka – to znamy i lubimy szkotów, tak więc bardzo nas cieszy informacja, że panowie pojawią się na koncercie w naszym kraju. Nawet jeżeli kalendarz na listopad i nie tylko jest obecnie wręcz przepełniony koncertami 🙂

Ekipa z Wysp Brytyjskich ma pojawić się na scenie w warszawskim klubie Hydrozagadka 17-ego listopada, kto będzie jej towarzyszył i jaka kwota będzie upoważniać do wstępu jeszcze nie są znane – poinformujemy gdy już się dowiemy.

Szybkie Info: Debiutancki longplay grupy “Free” ukazał się w 2011 roku, a jego następca “Great Divide” pojawi się na rynku za niespełna 2 tygodnie. Tymczasem aby umilić sobie noc proponujemy zapoznać się z jednym z licznych ciekawych utworów szkockiej kapeli – “Human After All” z EP-ki “Vivarium” wydanej cztery lata temu. Z tego krążka pochodzi także “What Is Light? Where Is Laughter?”, jesteśmy pewni że fani Skrillex’a kojarzą ten tytuł z jednym z jego pierwszych bardziej znanych remix-ów.

Podobne Posty:

Komentarze: