www.post-hardcore.pl

Asking Alexandria w wersji akustycznej?

2014 July 30 | Sylwia Sarama


Jeżeli uwierzyłeś w zapytanie postawione w tytule i miałeś nadzieję, że to tylko wkręt z naszej strony, to niestety prima aprilis było już jakiś czas temu a ten tytuł odpowiada rzeczywistości – w przypadku zawodu tą odpowiedzią proponujemy rozwiązanie typu: cofnij do strony głównej.

Jakie było nasze zdziwienie gdy trafiło do nas takie oto nagranie chyba nic nie jest w stanie zobrazować. Jak się okazuje jest to jedna z nielicznych rzeczy na którą nawet my nie postawialibyśmy naszych ‘miliardów’ z kont bankowych. Ale do rzeczy pamiętacie, że Asking Alexandria u szczytu swej popularności dorobiła się rok temu swojego już trzeciego wydawnictwa zatytułowanego “From Death to Destiny”? Musimy tutaj zaznaczyć iż wiemy, że to kwestia gustu, nam jednak album nie specjalnie się podobał i najchętniej zapomnielibyśmy o jego istnieniu (gdybyśmy napisali recenzje zapewne nie byłaby ona zbyt przychylna). Ale skoro już Anglicy postanowili zaskoczyć nas wykonaniem akustycznym do jednego z utworów na nim zawartych na chwile cofniemy się do tego krążka.

Na warsztat/ofiarę trafiła piosenka pt. “Moving On”, nim zejdziecie niżej by się z nią zapoznać, przypomnijmy ją jeszcze w oryginalnej wersji.

Naszym zdaniem jedyna różnica jest tylko w tym, że wokale są bardziej zachrypnięte niż w wersji pierwotnej (za dużo Jack’a w trasie?) i brakuje gitar elektrycznych sama piosenka nadal nie jest specjalnie wybitna…

Podobne Posty:

Komentarze: