www.post-hardcore.pl

The Amity Affliction w Polsce!

2014 June 13 | Ania


W tym tygodniu na półki sklepowe trafił czwarty studyjny krążek The Amity Affliction zatytułowany “Let the Ocean Take Me”. Tym samym Australijczycy ogłosili światową trasę promującą płytę. W związku z tym, kapela ta pojawi się na swoim pierwszym koncercie w Polsce jeszcze tej jesieni. Muzyków będzie można zobaczyć 21 listopada w Warszawie, gdzie zagrają razem z: Buried In Verona, Heart In Hand i Napoleon.

Wieczór ten rozpocznie się występem muzyków z grupy Napoleon. Dla tych Brytyjczyków, nie będzie to już pierwszy koncert w naszym kraju, gdyż zagrali tutaj jak dotąd już kilka koncertów. Kapela grająca w klimatach melodic hardcore, przyjedzie zagrać swoje najbardziej znane utwory, które znalazły się na EP-ce “What We See”, w tym utwór “Liars and Sellers”.

Podczas tego koncertu nie zabraknie także innej pochodzącej z Wielkiej Brytanii kapeli. Tym razem jest mowa o Heart In Hand. Także dla nich, będzie to drugi koncert w naszym kraju. Ich pierwszy występ odbędzie się za niecałe dwa tygodnie w Warszawie, gdzie zagrają razem z grupami takimi jak: Polar, czy Acres. Muzycy przyjadą promować wydany w ubiegłym roku krążek “Almost There”. Dla przypomnienia pochodzący z tej płyty utwór “Life Goes On”.

Po reprezentantach Wysp Brytyjskich, nadeszła pora na dwóch reprezentantów z dalekiej Australii. Pierwszym z nich jest dobrze znana kapela Buried In Verona, która przyjedzie do nas wraz z nowymi piosenkami z ich niedawno wydanego albumu “Faceless”. Tego dnia zapewne nie zabraknie utworów takich jak “Splintered”, czy “Illuminate”. Miejmy nadzieję, że tym razem polska publika dopisze i na ich drugim koncercie zjawi się w większej ilości.

Nie można także wspomnieć o gwieździe tego wieczora, jaką będą Australijczycy z The Amity Affliction. Po wydaniu dwa lata temu albumu “Chasing Ghosts” muzycy stali się dość popularni w Polsce, dlatego też byłoby dziwne, gdyby ominęli nasz kraj na nadchodzącej trasie. Tego dnia grupa będzie w większości grać utwory z najnowszego albumu – “Let the Ocean Take Me”, z którego nie będzie mogło zabraknąć jednego z najnowszych singli, jakim jest piosenka “Pittsburgh”.

Podobne Posty:

Komentarze: