www.post-hardcore.pl

Krótkie info o festiwalu Mighty Sounds.

2014 June 10 | Sylwia Sarama


W tym roku planujemy obskoczyć trochę festiwali i zachęcamy do tego również was, szczególnie jeżli coś jest blisko a do tego można tam zobaczyć fajne kapele. Na Mighty Sounds w czeskiej miejscowości Tábor (250km od Jeleniej Góry) zagrają w tym roku między innymi znane nam wszystkim Hundredth, Being As An Ocean czy Stick To Your Guns. Zdajemy sobię sprawę, że dwie z wymienionych kapel grają również w Polsce i to nawet niedługo, jednak czemu nie spędzić wakacji w ciekawy sposób po za granicami naszego kraju. Poniżej znajdziecie info a więcej szukajcie na http://www.mightysounds.cz/pl/.

10. edycja festiwalu Mighty Sounds!

Przed nami prawdziwe muzyczne święto, na którym już od 10 lat jamajskie rytmy reggae zwinnie przeplatają się z amerykańskim hardcore punkiem! Jubileuszowa edycja Mighty Sounds odbędzie się od 11 do 13 lipca 2014 roku w czeskim Táborze.
4 sceny koncertowe i 4 namioty z muzyką elektroniczną, na których zaprezentuje się ponad 140 wykonawców, specjalnie przedstawienia i pokazy filmowe, ale przede wszystkim
3 dni i noce szalonej imprezy z naszymi południowymi sąsiadami!
Polska przedsprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem serwisu Eventim.pl. Do wyboru są zwykłe karnety 3-dniowe w cenie 180zł lub z dostępem na backstage za 442zł (do 31.06). Dostępne są także dodatkowe wejściówki na różnego rodzaju pola namiotowe
o podwyższonych standardach. Poza sprzedażą internetową bilety dostępne są w salonach Empik, Media Markt i Media Expert, zaś karnety zakupione bezpośrednio na stronie można drukować w domu!
Line-up tegorocznej edycji kryje za sobą zarówno wielu zasłużonych artystów, jak i sporą dawkę świeżej energii od początkujących wykonawców. Niekwestionowaną gwiazdą imprezy jest amerykański zespół Dropkick Murphys, czyli pionierzy łączenia punka z dźwiękami instrumentów kultury celtyckiej. W bardzo podobnym klimacie poruszają się The Real McKenzies z Kanady. O tym, że stara szkoła hardcore’u nigdy nie da o sobie zapomnieć przekonywać będą Madball i 7Seconds, zaś pełnego melodii brzmienia dostarczą Evergreen Terrace i Only Crime. O fanów gatunku psychobilly zadbają Duńczycy z zespołu Nekromantix oraz Amerykanie z formacji Koffin Kats, a The Slackers, Irie Révoltés, Che Sudaka czy Talco już przy pierwszych dźwiękach instrumentów sprawią, że wszyscy zaczną skakać! W nieco lżejsze klimaty reggae wprowadzi nas Tanya Stephens, która przyleci do nas prosto ze słonecznej Jamajki! Specjalnie dla miłośników metalcore’u na festiwalowych scenach pojawią się ambitne młode zespoły, które z kolejnymi albumami pną się coraz wyżej – Stick To Your Guns, Hundredth czy Being As An Ocean. Na festiwalu zagrają także: Death Before Dishonor, GBH, Anti-Nowhere League, Perkele oraz wielu, wielu innych artystów!
Trzy dni przepełnione różnorodną muzyką, maksymalnie pozytywnymi ludźmi i hektolitrami lanego Budweisera. Unikalna atmosfera i wykonawcy, których nie spotkacie na żadnym innym festiwalu w okolicy, turnieje piłki nożnej i siatkowej, a nawet rampa czy grafitti! To tylko część atrakcji, które przygotowali organizatorzy jubileuszowej edycji Mighty Sounds w czeskim Táborze.

http://www.mightysounds.cz/pl/
https://www.facebook.com/MightySoundsPL
Polskim promotorem festiwalu jest agencja Joytown.

Podobne Posty:

Komentarze: