www.post-hardcore.pl

Impericon Never Say Die! Tour ponownie w Polsce

2014 June 4 | Ania


Ostatni festiwal z serii Never Say Die! w Polsce swoje miejsce miał w 2011 roku. Podczas niego wystąpiły wtedy zespoły takie jak: Suicide Silence, Emmure, Vanna czy Deez Nuts. Po trzech latach razem z siódmą edycją, wydarzenie to wraca do Polski. Tym samym festiwal odbędzie się 15 listopada w Warszawie. Tego dnia będzie można usłyszeć występy zespołów takich jak: Capsize, No Bragging Rights, More than a Thousand, Obey the Brave, Comeback Kid, Stick to Your Guns oraz Terror.

Tegoroczny festiwal rozpocznie występ amerykańskiej formacji Capsize. Reprezentanci słonecznej Kalifornii zapewne idealnie rozgrzeją publiczność swoją twórczością spod znaku Melodic Hardcore. Kapela na swoim koncie ma dwie EP-ki “All Aboard” z 2009 roku oraz wydaną dwa lata póżniej “Set Sail”. Niedawno muzycy wydali swój nowy singiel zatytułowany “I’ll Take the Blame”, którego zapewne nie zabraknie tego wieczora.

Dla muzyków z No Bragging Rights będzie to już kolejna wizyta w naszym kraju. Po raz ostatni mogliśmy ich obejrzeć ich w ubiegłym roku, kiedy to wystąpili razem z For the Fallen Dreams, House vs. Hurricane i Dream On, Dreamer. Tak jak i poprzednim razem przyjadą zagrać kawałki ze swoich dwóch studyjnych albumów: “Illuminator” oraz “Cycles”. Może do czasu festiwalu uda im się nagrać coś nowego, a nawet jeśli im się to nie uda, to będzie można liczyć na bardzo dobrą zabawę. Dla przypomnienia utwór “Repeater” z ich ostatnio wydanej płyty – “Cycles”.

Podczas festiwalu nie może zabraknąć także reprezentacji pochodzącej z naszego kontynentu. Podczas koncertu półwysep Iberyjski będą godnie promować muzycy z More than a Thousand, którzy swoim melodyjnym metalcore’owym graniem zachęcą do zabawy niejedną osobę. Kapela przyjedzie promować swój najnowszy album “Vol 5. Lost at Home”, który swoją premierę miał w tym roku. Podczas ich występu nie będzie mogło zabraknąć pochodzącego z krążka utworu “Heist”.

Na wydarzeniu nie będzie mogło zabraknąć także Kanadyjczyków z Obey the Brave”. Także dla nich nie będzie to pierwszy raz, kiedy to odwiedzą Polskę. Kapela na scenie muzycznej działa od 2011 roku. Dwa lata temu wydała swój debiutancki album – “Young Blood”. Z kolei w roku ubiegłym światło dziennie ujrzał ich nowy singiel “Full Circle”. Dla przypomnienia znajdziecie go poniżej.

Podczas siódmej edycji Never Say Die! Tour na deskach warszawskiego klubu będziemy mogli zobaczyć także innych reprezentantów mroźnej Kanady, tym razem z Comeback Kid. Muzycy tym razem przyjadą do Polski, by promować swoje najnowsze, piąte już wydawnictwo “Die Knowing”. Płyta promowana była między innymi przez utwór “Should Know Better”, który możecie przesłuchać poniżej.

Podczas tegorocznego występu nie mogło zabraknąć Stick to Your Guns, którzy już brali udział w tym festiwalu dwa lata temu. Kapela na swoim koncie ma już cztery studyjne albumy, w tym wydany dwa lata temu “Diamond”. Zapewne tego wieczora nie będzie mogło zabraknąć utworu zarówno z najnowszej płyty jak i poprzednich wydawnictw, w tym “We Still Believe”.

Gwiazdą tegorocznego festiwalu będą Amerykanie z Terror. Muzycy na scenie muzycznej istnieją już od 12 lat. Przez ten czas udało im się dorobić pięciu studyjnych albumów. Ich ostatni – “Live by the Code” ukazał się w ubiegłym roku. Sam zespół musiał bardzo polubić nasz kraj, bo mogliśmy ich u nas gościć już niejednokrotnie. Dla przypomnienia “Hard Lessons” z ich ostatnio wydanego krążka.

Podobne Posty:

Komentarze: