www.post-hardcore.pl

After the Burial w Polsce!

2014 June 13 | Ania


W tym roku listopad szykuje się nam bardzo ciekawie i bardzo koncertowo. Jak dotąd został ogłoszony Impericon Never Say Die! Tour oraz występ Australijskiej kapeli The Amity Affliction. Jednak na początku tego miesiąca, a dokładniej 4 listopada do Warszawy zawita After the Burial, który będzie promował najnowszy album “Wolves Within. Obok nich wystąpią: Brytyjczycy z Monuments, reprezentanci z Australii oraz polska post-rock’owa kapela Tides from Nebula, która coraz bardziej swoją muzyką podbija świat. Dla fanów progresywnego grania szykuje się naprawdę ciekawy wieczór.

Ten interesujący wieczór rozpocznie się w rytmach post-rocka. Zainauguruje go polska kapela Tides from Nebula, która to małymi kroczkami swoją muzyką zaczyna podbijać świat. Kapela podczas tego występu będzie grać utwory ze swojej ostatnio wydanej płyty “Eternal Movement”, a której można było odnaleźć utwór “Only With Presemce.

Jako drudzy na deskach warszawskiej Proximy pojawią się muzycy z australijskiej kapeli Dead Letter Circus. Grupa, która gra progresywnego rocka, przyjedzie do Polski promować swój drugi studyjny krążek “The Catalyst Fire”, który ukazał się pod koniec ubiegłego roku. Dla przypomnienia utwór “I am” ze wspomnianego longplaya.

Tego dnia na scenie pojawią się także reprezentanci Wysp Brytyjskich z Monuments. Kapela przyjedzie promować swój nowy krążek “The Amanuensis”, który swoją premierę będzie miał 23 czerwca. Na płycie nie zabraknie najnowszego singla grupy “I, the Creator”, który zapewne będziemy mogli usłyszeć także na żywo podczas koncertu.

Na sam koniec tego dnia zagrają długo wyczekiwani muzycy z After the Burial. Mimo, że kapela na muzycznej scenie istnieje już od dekady, to będzie jej to pierwszy występ w Polsce. Grupa ta przyjedzie promować utwory ze swojego najnowszego albumu “Wolves Within”, który ukazał się pod koniec ubiegłego roku. Dla przypomnienia “A Wolves Amongst Ravens”.

Bilety w cenie 59,- (69,- w dniu koncertu) już dostępne w sprzedaży.

Podobne Posty:

Komentarze: