www.post-hardcore.pl

Koncerty: Of Mice & Men zagra w Poznaniu!

2014 May 12 | Sylwia Sarama


Miło nam poinformować, że amerykański zespół Of Mice & Men przyjedzie do Polski i zagra koncert w poznańskim klubie Pod Minogą. Występ odbędzie się 3-ego lipca tego roku, dzień wcześniej grupa zagra również koncert w Pradze. Za naszą południową granicą towarzyszyć im będą zespoły Blessthefall i Silverstein. Jak to będzie wyglądało w Polsce przekonamy się w najbliższym czasie. Pamiętajcie więc by śledzić informacje na naszej stronie regularnie!

* Nie wyposażonych w kalendarze kierujemy do wydarzenia na facebook’u i last.fm.

Tymczasem przypominamy, że ostatnim wydawnictwem Of Mice & Men jest płyta “Restoring Force” wydana w styczniu w tym roku. Wspomniane wydawnictwo zostało wydane za pośrednictwem Rise Records i jest pierwszym krążkiem przy którego tworzeniu wziął udział Aaron Pauley – nowy wokalista, który zastąpił Shayley’a Bourget’a (obecnie Dayshell) pod koniec 2012 roku. Poniżej ostatni wydany przez zespól singiel “Bones Exposed”.

Bilety na koncert w cenie 49zł znajdziecie na stronach: eventim, ticketpro lub w punktach stacjonarnych. W dniu koncertu cena wzrośnie do 55zł 😉

Podobne Posty:

Komentarze: