www.post-hardcore.pl

Festiwal Rock For People 2014 w skrócie.

2014 May 12 | Sylwia Sarama


20. edycja festiwalu Rock for People!

Przed nami wielka uczta muzyczna z gigantami rocka i elektroniki u naszych południowych sąsiadów! Jubileuszowa edycja festiwalu Rock for People odbędzie się od 3 do 5 lipca 2014 w czeskim Hradec Králové. Koncertowe maratony na kilku festiwalowych scenach, potężna dawka brzmień z najwyższej półki, strefy rozrywki i gastronomii, nocne imprezy i wielka międzynarodowa integracja na polu namiotowym – to wszystko czeka festiwalowiczów zaledwie 50 kilometrów od polskiej granicy w Kudowie Zdrój!

Ruszyła polska przedsprzedaż biletów na festiwal Rock for People! Do wyboru są zwykłe 3-dniowe karnety festiwalowe za 229 PLNów nocleg na standardowym polu namiotowym lub Camp Plus, miejscówka z autem na ParkCamp oraz bilet VIP z dostępem do strefy na backstage’u, polem namiotowym o podwyższonym standardzie czy bezpłatnym WiFi. Wszystkie bilety można nabyć w oficjalnym festiwalowym sklepie JoyStore by Joytown na www.joyStore.pl/rfp

Podczas 20. edycji Rock for People główną festiwalową sceną zawładną zarówno muzyczne legendy z długoletnim stażem, jak i utalentowani debiutanci. Elektroniczne show w klimatach d’n’b zapewni dwójka DJ-ów i producentów, kryjących się pod szyldem Chase & Status, a połączenie ska i reggae z najróżniejszymi rytmami latynoskimi zaserwuje Manu Chao. Na festiwalu z nowym materiałem pojawi się także kultowa formacja amerykańskiej alternatywy The Afghan Whigs, szkockie trio Biffy Clyro, energiczna formacja Asian Dub Foundation oraz spora dawka liquid-funku w wykonaniu belgijskiego producenta Netsky’ego. W niezwykły nastrój wprowadzi nas młody wokalista i pianista Tom Odell, a mocniejszych brzmień dostarczą We Came As Romans czy Emmure. Oprócz podróży po najróżnorodniejszych gatunkach muzycznych, podczas Rock for People przeniesiemy się także w czasie – elektro-popowych klimatów rodem z lat 80-tych dostarczy nowozelandzki zespół The Naked And Famous, a niczym w rockowych latach 60-tych poczujemy się na koncercie The Strypes! Na festiwalu zagrają także między innymi ThePETEBOX, Molotov Jukebox, Holy Esque oraz School is Cool.

Każda edycja Rock for People, najbardziej uznanego czeskiego festiwalu, przechodzi do legendy nie tylko za sprawą światowej sławy artystów, którzy od rana do nocy serwują spektakularne występy i wielkie muzyczne emocje. Dziesiątki tysięcy uczestników zjeżdża się do Festivalparku by zasmakować niesamowitej atmosfery, niepowtarzalnych form rozrywki i wyśmienitego czeskiego piwa. Gigantyczny teren z polem namiotowym, dwoma pobliskimi jeziorami i hangarami, w których festiwalowicze bawią się na całonocnych imprezach, sprzyjają zdobywaniu nowych znajomości i wspomnień na lata. To wszystko można przeżyć zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój!

Dołącz do wydarzenia: Polacy na Rock for People 2014!
www.rockforpeople.pl
www.facebook.com/rockforpeoplepl
Polskim promotorem festiwalu jest agencja Joytown.”

Podobne Posty:

Komentarze: