www.post-hardcore.pl

Blink-182 zagra koncert w Pradze!

2014 May 19 | Sylwia Sarama


Rock for People – bilety na Blink-182 w promocyjnej cenie!

Organizatorom festiwalu nie udało się ściągnąć zespołu na tegoroczną edycję Rock for People, ale Blink-182 wystąpi 15 sierpnia na Tipsport Arena w Pradze. Dla wszystkich fanów kapeli mamy niespodziankę – bilety na koncert można kupić w promocyjnej cenie w pakiecie z karnetem festiwalowym!
Wszyscy, którzy chcą kupić karnet na jubileuszową edycję Rock for People, mają możliwość dokupienia dodatkowo biletu na koncert Blink-182 w Pradze w wyjątkowej cenie 109zł! Pakiety dostępne są w sklepie internetowym www.joystore.pl/rfp w zakładce z biletem festiwalowym.

Blink-182 to prawdziwa legenda amerykańskiego pop-punka. Istnieją od ponad 20 lat, na koncie mają 6 świetnych albumów przepełnionych hitami, takimi jak chociażby All The Small Things czy What’s My Age Again?, które powinien znać każdy! Będzie to pierwszy koncert grupy w Czechach, kapela nie grała także nigdy w Polsce.
Festiwal Rock for People odbędzie się od 3 do 5 lipca 2014 w czeskim Hradec Králové. Na scenie pojawią sę giganci rocka, elektroniki i wielu pokrewnych gatunków, między innymi Manu Chao, Chase & Status, Biffy Clyro, Madness, The Afghan Whigs, Netsky, The Naked And Famous, We Came As Romans, Steven Seagal z zespołem czy Tom Odell.

W polskiej przedsprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety festiwalowe za 229 PLNów, nocleg na standardowym polu namiotowym lub Camp Plus, miejscówka z autem na ParkCamp oraz bilet VIP z dostępem do strefy na backstage’u, polem namiotowym o podwyższonym standardzie czy bezpłatnym WiFi. W polskiej przedsprzedaży dostępne są także bilety na pierwszy festiwalowy dzień (czwartek, 3.07.2014), podczas którego zagra między innymi Manu Chao, za 109 PLNów. Wszystkie bilety można nabyć w oficjalnym festiwalowym sklepie JoyStore by Joytown na www.joyStore.pl/rfp

Dołącz do wydarzenia: Polacy na Rock for People 2014!
www.rockforpeople.pl
www.facebook.com/rockforpeoplepl
Polskim promotorem festiwalu jest agencja Joytown.

Podobne Posty:

Komentarze: