www.post-hardcore.pl

Thrice nagra nowe utwory??

2014 March 21 | Sylwia Sarama


Może czas się przebranżowić? Przynajmniej na krótką chwilę zapomnijmy o -core’ach wszelkich 😉 Wyczytałam dziś na amerykańskich stronach (altpress), że jest możliwe iż zespół Thrice nagra/popracuje nad nową muzyką, albo kto wie może nawet wyruszy w trasę. Najwyraźniej poczułam potrzebę pocieszenia się tą nieoficjalną informacją i jednocześnie chęć podzielenia się tą radością z wami za pośrednictwem strony.

Informacja ma swoje źródło w odpowiedzi frontman’a grupy Dustin’a Kensrue’a na pytanie zadane przez fana tutaj w czasie tzw. “AMA” (eng. Ask Me Anything).

Fan: Dustin, I just wanted to say that Thrice is one of my favorite bands of all time and your music never gets old no matter how often I listen because each album is so unique. How likely is it that you’ll work on new music or tour again with Thrice? And which of your songs are your favorites/mean the most to you?

Dustin Kensrue: Tour of some kind: very very likely. Recording of some kind: I hope so and suspect yes.

Zespół jest w stanie zawieszenia od 2012 roku, a ich ostatnią płytą jest live-album “Anthology” wydany również dwa lata temu. Poniżej możecie posłuchać utworu “In Exile”, z płyty pt. “Beggars”.

Podobne Posty:

Komentarze: