www.post-hardcore.pl

Bury Tomorrow ponownie w Poznaniu!

2014 March 8 | Sylwia Sarama


Nie wszyscy pamiętają bądź wiedzą, że Brytyjczycy z zespołu Bury Tomorrow pojawili się dwukrotnie w naszym kraju: raz w Poznaniu w marcu zeszłego roku i jeszcze wcześniej w 2010 roku w Warszawie jako support przed Alesaną. Powiemy wam, że jeżeli ktoś przegapił tamte występy, nic straconego! Kapela wraca do Polski na kolejny koncert. Już 7-ego kwietnia w czasie swojej najbliższej trasy po Starym Kontynencie pojawią się po raz drugi w Poznaniu. Tym razem fani kumulować będą się pod sceną w klubie Blue Note (ul. Kościuszki 79), a w roli supportu zobaczą dwie polskie kapele: Sailor’s Grave i HeroInVain. Bilety w cenie 45zł możecie zakupić poprzez złożenie zamówienia na winiarybooking@gmail.com (odbiór na bramce w dniu koncertu) lub bezpośrednio w klubie.

Bury Tomorrow przyjadą do Polski promować ich najnowszy album zatytułowany “Runes”, który na rynku pojawi się jednak dopiero w maju. Przypominamy jednak jeden z dwóch ujawnionych do tej pory singli “Man On Fire”.

Z racji tego, że występ przez brytyjczykami to sceniczny debiut Szczecińskiego zespołu HeroInVain, wrzucamy klip chłopaków do utworu “Born As One”. Osobiście radzimy się zapoznać z tym materiałem!

Podobne Posty:

Komentarze: